Can-am Outlander 800 MAX - na ile może być użytkowy?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Bombardier / Can-am
ODPOWIEDZ
rabik
Posty: 4
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Brzesko

Can-am Outlander 800 MAX - na ile może być użytkowy?

Post autor: rabik » czw 07 sty, 2010

Witam wszystkich serdecznie!
Właśnie przymierzam się wolnymi krokami do zakupu quada. Jestem mało obeznany w temacie więc czytam opinie o różnych markach i typach quadów. Najbardziej ze wszystkich widzę u siebie właśnie ten model :) Ale chciałbym aby quad którego kupię czasami posłużył mi również pomocą np. przywieźć coś na przyczepce ze składu budowlanego czy trochu drewna do kominka z mojego lasu. Oczywiście frajda z jazdy i wędrówki (czasami we dwoje) są pierwszoplanowe. Czy zdarzyło się wam może używać quada do podobnych celów i czy ten model będzie właściwy do tego aby zapiąć przyczepkę i załadować max do 500 kg.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » czw 07 sty, 2010

To jest quad użytkowy z przeznaczenia miał być użytkowany na polu i do takich prac jak mówisz :)

Silnik 2 cylindrowy 800 Rotaxa na pewno da radę, to jest jeden z najmocniejszych silników na rynku!

Outlander sprosta twoim oczekiwaniom.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

rabik
Posty: 4
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: rabik » czw 07 sty, 2010

Super dzięki!
Właśnie to chciałem usłyszeć. Rozumiem że nie mam się co bać że go zajadę.

pozdr.

Awatar użytkownika
kuba4x4
Posty: 157
Rejestracja: pn 28 wrz, 2009
Quad:: Can - Am Outlander XT - Był, Jest i Będzie !
Imię: Jake
Lokalizacja: Zgierz i okolice
Kontakt:

Post autor: kuba4x4 » czw 07 sty, 2010

Zajechać da się wszystko, trzeba jeździć z głową, ale powiem jedno : W bombie na pewno nie braknie ci mocy, będziesz miał komfort jazdy we dwoje, pociągniesz przyczepki, nawet cięższe niż 500kg. Układ V i 2 cylindry robią swoje :) Jeśli będziesz dbał to nie powinno być większych problemów. Przyczepki ciągałem nie raz, i to nie 800 tylko 350 i 400 ccm. Nie było najmniejszych problemów :) Bombardier jest wymagającym sprzętem, silnik ma super ale resztę nie za bardzo. To tylko moje zdanie :)
A.Z.T. ATV ZGIERZ TEAM - www.ZgierzTeam.pl
Pozdrawiam :)

rabik
Posty: 4
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: rabik » pt 08 sty, 2010

Dzięki,
Jeszcze jeśli mogę zadać jedno pytanie odnośnie spalania. Nie wiem jak w quadach podaje się ilość spalania: na 100km, w godzinach pracy, czy jeszcze może inaczej, ale chciałbym w przybliżeniu wiedzieć np. ile trzeba paliwa na całodzienną wyprawę, lub ile można pojeźdźić na baku?
Chodzi oczywiście o model jak w temacie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kuba4x4
Posty: 157
Rejestracja: pn 28 wrz, 2009
Quad:: Can - Am Outlander XT - Był, Jest i Będzie !
Imię: Jake
Lokalizacja: Zgierz i okolice
Kontakt:

Post autor: kuba4x4 » ndz 10 sty, 2010

Bomba 800 spala bak na ok. 120 - 140 km w miarę agresywnej jazdy :) Ale cóż się dziwić skoro to 2 cylindry i ogromna moc. Coś za coś:)
A.Z.T. ATV ZGIERZ TEAM - www.ZgierzTeam.pl
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Can-am Outlander 800 MAX - na ile może być użytkowy?

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 20 sie, 2010

Outlander 800R XT-P w wersji MAX przeznaczony jest do długich wycieczek w dwie osoby. Jego zastosowanie może być tak różne, jak różne są potrzeby użytkowników. Od romantycznych wypadów w środek niczego, po patrole leśne czy wspólne wypady na biwak, bądź na ryby. Możliwości holownicze tego quada (590 kg) pozwalają także na zabranie większej ilości bagażu i zaszycie się w głuszy na dłużej.

Zapraszam na stronę główną Quadzik.pl na test :arrow: Can-am Outlander 800R EFI XT-P MAX – „bombowa” jazda we dwoje?

A tu macie galerię zdjęć: Can-Am Outlander 800 XT-P MAX - TEST

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Póki co quadowa emeryturka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bombardier / Can-am”