nowy na forum / nowy w półświatku...

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
ODPOWIEDZ
lenny

nowy na forum / nowy w półświatku...

Post autor: lenny » pn 13 mar, 2006

witam!!

zamierzam właśnie kupic quadzika,
oczywiscie jestem całkowiciezielony w tym temacie!
moje doświadcznia z tym sprzętem to..... widziałem kilka razy
jak Panowie śmigali... pozatym nic!

skąd mam wiedzieć jaki wybrać?
są komisty quadów któe warto odwiedzić i które polecacie?
jakie to są koszty oczywiście po zakupie?

zamierzam bawić się nim raczej amatorsko, jakieś jazdy w łatwym bądż
mało trudnym terenie...

jaką pojemność powinienem wybrać?
jakiś model może polecicie totalnemu amatorowi?

będę wdzięczny za jakieś info w tym temacie!

Zbyszek Gurbiel
Posty: 5
Rejestracja: ndz 19 mar, 2006

Post autor: Zbyszek Gurbiel » pn 20 mar, 2006

Nie przejmuj się, bo każdy kiedyś zaczynał. Ja jeżdżę dopiero od niedawna i stałem przed podobnym dylematem. Niemniej pewne doświadczenia już mam. Zaraziłem się jazdą podczas swojej pracy, przez pewien, niestety bardzo krótki czas miałem do dyspozycji Hondę TRX 350, totalna rewelacja. Ale... Nowe kosztuje 35 tys. (plus - minus). Jednakże na początek proponuję coś dużo tańszego. W swojej miejscowości przez wakacje prowadzę jazdę quadem, na początek kupiłem nowy TGB 90 (jest to quad produkcji tajwańskiej), idealny dla początkujących i dzieci. Ja, pomimo swoich 70 kg spokojnie nim jeździłem w góry, aczkolwiek bez wielkich szaleństw. Pomimo swoich kilku koni bardzo dzielnie radzi sobie w terenie, tylko jest trocgę dla mnie za mały. Ponieważ mam z ubiegłego lata pozytywne doświadczenia, dokupiłem teraz używanego Kymco Mxer 150 i jestem w trakcie jego testowania. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Z tego, co się zorientowałem są to quady w rozsądnych cenach i bardzo wytrzymałe, ponadto jest do nich dobry serwis. Można, jeżeli fundusze wytrzymają, kupić Kymco 250-tkę, ale na początku zalecam naprawdę dużo rozwagi, bo jest to już bardzo sprawna maszynka. Nie kupuj absolutnie chińszczyzny, są tanie i ładne, na tym kończą się ich zalety. Przed kupnem skontaktuj się z kimś, kto zna ten temat i oglądnie z Tobą quada, bo można się czasami wrzucić na niezłą minę. Przydatny jest w wyborze ofert internet i nieraz trzeba dobrze poszperać, ale można znaleźć coś ciekawego. Życzę znalezienia super qqqq. zicoo62@op.pl

Awatar użytkownika
glan-daw
Posty: 37
Rejestracja: pt 27 sty, 2006

Post autor: glan-daw » czw 13 kwie, 2006

witam ja moge coś powiedziec coś na temat chiny mam takie
dwa quady 250.motobi,totalny chłam,czasami tego niekupuj
odradzam,są z tym same problemy ja założyłem sprawe do sądu o odstąpienie od umowy ,jazda tym sprzętem zagraża bespieczeństwu
kierującego oraz osobom trzecim to jest opinia żeczoznawcy PZM
z listy biegłych sądowych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”