Moto-Bi, Lampart 200

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
MaciekK
Posty: 3
Rejestracja: czw 18 maja, 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Moto-Bi, Lampart 200

Post autor: MaciekK » pt 19 maja, 2006

Czy ktoś z użytkowników używał tego sprzętu? Co o nim sądzicie? jakie opinie na jego temat? Słyszałem że chińskie firmy charakteryzują się częstą awaryjnością, w moim przypadku nawet się to sprawdza ale to pewnie przez moje amatorstwo a nie przez sprzęt, chociaż umiem nim już jeździć b. dobrze.

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » czw 31 sie, 2006

Niestety obawiam się ze to nie Twoje amatorstwo jest winne. Z chińskimi quadami jest prawie zawsze spory kłopot. Poza tym nawet w ramach tej samej marki czy typu zdarzają się egzemplarze bardzo różnej jakości. To zależy od producenta, a te quady nawet pod jedną marką produkuje się w wielu zakładach. Tak więc nigdy nie wiesz na co trafisz... ale przeważnie trafiasz źle. Znajomy niedawno chociaż mu to odradzałem dał się skusić na Chińczyka i to wcale nie tak taniego bo za prawie 8000 a teraz siedzi i płacze. Po każdej jeździe łapie za klucz i zaczyna wszystko dokręcać. Najgorsze, że to nie za wiele daje. Elektryka co chwilę pada, a ostatnio tylna oś mu się rozkręciła. Póki co ma gwarancję, ale współczuję mu jak się skończy.
MERIT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”