Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Quady na poligonie w Bieszczadach – czyli Bieszczady dla wszystkich III
Quady na poligonie w Bieszczadach – czyli Bieszczady dla wszystkich III
Grzegorz Głowienka
III edycja Bieszczad dla wszystkich charakteryzowała się nieco odmienną organizacją. Oczywiście jazdy odbywały się w samych Bieszczadach, ale specyfika imprezy została nieco zmieniona, co jak się okazało było trafionym posunięciem i dla uczestników, i dla tamtejszych mieszkańców. 
 
Na odprawie Łukasz określił wyraźnie zasady uczestnictwa w imprezie, bezpieczeństwa, poszanowania własności innych oraz terenów przyległych, nie zapomniał także o przedstawieniu konsekwencji nie stosowania się do ustalonych reguł.  
Konwencja Bieszczad dla Wszystkich uległa lekkiej zmianie. Pozyskany został nowy teren – poligon wojskowy, gdzie na 5 tys. ha uczestnicy mieli nieograniczoną możliwość zabawy, nielimitowaną trasami, śladami, a zależną tylko i wyłącznie od ich interpretacji terenowej.
 
Obejrzyj relację z Bieszczad dla wszystkich III przygotowaną przez TV Quadzik

Dzięki dość ostrej odprawie nie było problemów z poruszaniem się do miejsca imprezy w kolumnie prawie 60 pojazdów oraz z punktualnym powrotem. Na samej trasie, dzięki dowolności, nie obserwowano korków, ciśnieniowych podjazdów. Zróżnicowanie pieczątek zapewniało zabawę tym, którzy chcieli tylko odnaleźć wyznaczony punkt, ale także dla tych, którzy mieli aspirację potrenować techniki alpinistyczne, linowe albo brodzić na peryskopowej z udziałem quada. 
Impreza, jak zwykle w Tyrawie, zorganizowana została w najlepszym porządku z typowym surowym klimatem ośrodka i rewelacyjnymi legalnymi terenami do jazdy.

I ja starałem się korzystać z uroków terenu, chociaż prosto nie było. Aparat w jednym ręku, kamera w drugim i do tego kierowanie Side x Side’em – czasem ciężko się było zdecydować czy robić zdjęcia, czy kręcić film. Muszę jednak przyznać, że wyjeździłem się i wróciłem do domu bardzo pozytywnie zmęczony. Kiedy następne Bieszczady dla Wszysktich?
 
Zapraszam na relację z Bieszczad dla wszystkich III do najnowszego Quadzika nr 3/2010 (10), który od 20 maja dostępny będzie w sprzedaży.


wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.