Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
MT Rally 2010 - ODWOŁANE!!!
MT Rally 2010 - ODWOŁANE!!!
Marcin Stachura
Ze względu na Żałobę Narodową oraz rozmiar tragedii - decyzją organizatorów i sponsorów, MT RALLY – 2010 – został ODWOŁANY.

Pragniemy wyrazić swój głęboki żal i smutek z powodu śmierci Prezydenta RP i jego małżonki oraz wszystkich osób lecących samolotem do Smoleńska. Jako organizatorzy jesteśmy wstrząśnięci katastrofą samolotu i składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinom oraz Bliskim Ofiar tragedii.

Szczególnie jesteśmy poruszeni śmiercią wysokich dowódców wojskowych, bez których wsparcia i życzliwości MT RALLY nie miało by szansy zaistnieć. Dowództwo Wojsk Lądowych w osobie Pana Generała Tadeusza Buka zawsze stanowiło wzór kompetencji i partnerstwa.

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Wszystkie osoby zapisane na MT RALLY 2010 serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach otrzymują zwrot opłat wpisowego. Dodatkowo wszystkich uczestników MT RALLY 2010 zapraszamy do bezpłatnego udziału w MT SERIES w dniach 22-24.10.2010 na Drawsku Pomorskim.

Z wyrazami głębokiego żalu,

Organizatorzy MT RALLY
Tomasz Tomaszewski i Paweł MOLI Moliński
- POLAND MT TEAM -
Ten rok upłynie pod znakiem wielu imprez quadowych i maratonów terenowych. MT Rally to „twór” dwóch terenowych strategów wspierany przez znane nazwiska polskiego środowiska off-roadowego. Podobnie jak w zeszłym roku impreza startuje ze Szczecina. To właśnie w tym pięknym mieście 24 kwietnia 2010 roku odbędzie się uroczyste otwarcie rajdu i „przemarsz” zawodników. Trasa wiedzie przez Drawsko Pomorskie, Wędrzyn, Krosno Odrzańskie, aż do Zielonej Góry, gdzie po siedmiu dniach – 1 maja 2010 – nastąpi uroczyste zakończenie wszystkich zmagań.

Także i w tym roku będziemy mogli brać udział w tym nietuzinkowym maratonie quadowym, który na wzór do niedawna zagranicznych imprez skupiał będzie nie tylko wiele znanych nazwisk lokalnych, ale także nazwisk zagranicznych. MT Rally to impreza dla każdego. Mogą brać w niej udział zarówno starzy wyjadacze jak i mniej doświadczeni zawodnicy, którzy chcą spróbować swoich sił na polski poligonach.

Oprawa medialna, która będzie towarzyszyć imprezie sprawi, że światek quadowy będzie długo o niej rozmawiał. Znana z poprzedniej edycji efektowna inauguracja imprezy, tłumy widzów na starcie oraz „niespodzianki” przygotowane na trasie rajdu to rzeczy, które przyciągną zarówno wielu kibiców jak i uczestników. Już teraz wiadomo, że MT Rally to sprawdzian nie tylko dla sprzętu, ale także dla kondycji ciała i ducha uczestników. Przyda się także dobra znajomość technik nawigacji i umiejętności rozkładania sił oraz planowania.

Podobnie jak w zeszłym roku impreza startuje ze Szczecina. To właśnie w tym pięknym mieście 24 kwietnia 2010 roku odbędzie się uroczyste otwarcie rajdu i „przemarsz” zawodników, aby za kilka godzin całość „przepadła” w przepastnych terenach leśnych i na poligonach. Trasa wiedzie przez Drawsko Pomorskie, Wędrzyn, Krosno Odrzańskie, aż do Zielonej Góry, gdzie po siedmiu dniach – 1 maja 2010 – nastąpi uroczyste zakończenie wszystkich zmagań.

MT Rally jako maraton o charakterze rekreacyjno – sportowym jest skierowany do użytkowników motocykli cross/enduro, quadów oraz samochodów terenowych. Impreza ma charakter rajdu terenowego w stylu cross-country. Każdy z uczestników otrzyma przygotowane road-booki. Zawodnicy będą musieli „meldować się” na oznaczonych punktach kontrolnych, gdzie będzie odbywał się indywidualny pomiar czasowy. Klasę Sportową dodatkowo obejmują wybrane elementy przeprawowe. W Klasie Turystycznej nie będzie obowiązywał pomiar czasu, a jadący w niej zawodnicy będą mogli ominąć trudniejsze miejsca.

MT Rally to impreza dla każdego. Jeżeli chcesz się upodlić w regulaminowych zasadach rywalizacji – masz przygotowane wszystkie ku temu czynniki. Jeżeli jednak masz ochotę na jazdę w warunkach maratonu terenowego, nabycie doświadczenia i satysfakcji ze wzrostu własnych umiejętności, organizatorzy dają Ci także i taką możliwość. Więcej na www.mtrally.pl.

Poniżej kilka filmów z 2009 roku.Zobacz co piszą na Forum Quadzik.pl:
MT RALLY 2010

Prześlij do znajomego:
link do artykułu MT Rally 2010 - ODWOŁANE!!!

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.